• TABLETKI DO DEZYNFEKCJI WODY JAVEL AQUA + TOREBKA DO DEZYNFEKCJI

Rozpuszczalne tabletki chlorowe Javel Aqua przeznaczone są do dezynfekcji wody pitnej, której pochodzenie jest wątpliwe lub nieznane.

Brak towaru
23.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12.5
Paczkomaty 24/7 12.5
Kurier DPD 15
Kurier DPD (Pobranie) 19
Dostępność 0 szt.
EAN 5906735210088

Rozpuszczalne tabletki chlorowe Javel Aqua przeznaczone są do dezynfekcji wody pitnej, której pochodzenie jest wątpliwe lub nieznane. Jako produkt o bardzo wysokiej efektywności biobójczej eliminują mikroorganizmy zawarte w wodzie powodujące zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Produkt ten określony jest wg norm europejskich EN (12931,12933) jako substancja chemiczna do puryfikacji wody pitnej w wypadkach zagrożenia epidemiologicznego (cholera, tyfus, czerwonka, zaburzenia jelitowe), substancja aktywna NaDCC polecana jest przez WHO w „Wytycznych dotyczących jakości wody pitnej”. Są lekkie, łatwe do transportowania i posiadają długi termin ważności. Ich skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami w zakresie działania bakteriobójczego, sporobójczego,wirusobójczego i grzybobójczego.

W warunkach klęski żywiołowej, wojny lub innego kataklizmu, w razie braku dostępu do wody uzdatnianej na potrzeby zbiorowego zaopatrzenia ludności lub też wody butelkowanej ogromne znaczenie ma możliwość prostej i szybkiej dezynfekcji wody dla potrzeb indywidualnych, którą zapewniają tabletki do uzdatniania wody.

Produkt pakowany jest w pudełka, które zawierają 60 tabletek w blistrach oraz torebkę do przeprowadzania dezynfekcji wody do picia.

Szczegółowy opis produktu:

http://www.javel.pl/pdf/JAVEL-AQUA-pl.pdf


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie