• TABLETKI DO DEZYNFEKCJI WODY JAVEL AQUA + TOREBKA DO DEZYNFEKCJI

Rozpuszczalne tabletki chlorowe Javel Aqua przeznaczone są do dezynfekcji wody pitnej, której pochodzenie jest wątpliwe lub nieznane.

Brak towaru
23.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11
Paczkomaty 24/7 11
Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 15
Kurier DPD 15
Kurier DPD (Pobranie) 19
Dostępność 0 szt.
EAN 5906735210088

Rozpuszczalne tabletki chlorowe Javel Aqua przeznaczone są do dezynfekcji wody pitnej, której pochodzenie jest wątpliwe lub nieznane. Jako produkt o bardzo wysokiej efektywności biobójczej eliminują mikroorganizmy zawarte w wodzie powodujące zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Produkt ten określony jest wg norm europejskich EN (12931,12933) jako substancja chemiczna do puryfikacji wody pitnej w wypadkach zagrożenia epidemiologicznego (cholera, tyfus, czerwonka, zaburzenia jelitowe), substancja aktywna NaDCC polecana jest przez WHO w „Wytycznych dotyczących jakości wody pitnej”. Są lekkie, łatwe do transportowania i posiadają długi termin ważności. Ich skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami w zakresie działania bakteriobójczego, sporobójczego,wirusobójczego i grzybobójczego.

W warunkach klęski żywiołowej, wojny lub innego kataklizmu, w razie braku dostępu do wody uzdatnianej na potrzeby zbiorowego zaopatrzenia ludności lub też wody butelkowanej ogromne znaczenie ma możliwość prostej i szybkiej dezynfekcji wody dla potrzeb indywidualnych, którą zapewniają tabletki do uzdatniania wody.

Produkt pakowany jest w pudełka, które zawierają 60 tabletek w blistrach oraz torebkę do przeprowadzania dezynfekcji wody do picia.

Szczegółowy opis produktu:

http://www.javel.pl/pdf/JAVEL-AQUA-pl.pdf


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie